(Gy9) Cered - Zagyvaróna /3 - POWER STAGE 12.76 km, Rajt: 2019. augusztus 25. 17:47
Gy9 20:00
Köszönjük, hogy most is velünk követtétek a versenyt! Külön köszönet a RallyeRádió stábjának a munkájáért!
Gy9 18:41
#238Tóth József - Tóth Tímea : Mi győztünk, mert beértünk. Ez volt a cél. Kemény mezőny volt. Leszakadt az eső, volt is technikai problémánk.
Gy9 18:40
#236Ruszkai Máté - Varjú Ákos : Nem figyeltük a helyezésünket, ez ilyen próba nekünk ezekkel a versenygumikkal.
Gy9 18:39
#235Balogh Péter - Lőrik László : Kicsit elvesztettük a fonalat, mert kaptunk egy 2 perces büntetést, de majd utána fognak nézni. Amúgy nagyon örülünk.
Gy9 18:32
#220Papp Arnie - Béres "Unicum" Attila : Pont minket kapott el a legnagyobb eső. Motorháztetőt nem láttam.
Gy9 18:24
#210Fábián Dániel - Radványi József : Szerintem harmadikok vagyunk. Élvezni próbáltuk, kicsit csúszkáltunk.
Gy9 18:23
#209Foczkó Ákos - Szegedi Máté : Elvileg jól állunk, úgyhogy örülök neki. Elvileg abszolút három, kategóriában első.